Очільниця Мінветеранів зустрілася з командиром батальйону тероборони Краматорського району

Міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна у місті Слов’янськ (Донецька область) зустрілася з командиром батальйону територіальної оборони Краматорського району капітаном Збройних сил України Олександром Щелинським.

Вони обговорили хід формування підрозділів тероборони в області, а також питання, які виникають під час процесу створення системи національного спротиву.

«Державна ветеранська політика має корелюватися із заходами національного спротиву. Необхідно активізувати інформаційну роботу для залучення ветеранів до системи територіальної оборони України. Тому, на нашу думку, Мінветеранів спільно з підрозділами ТрО має проводити відповідні заходи», – зазначила Юлія Лапутіна.

Міністр у справах ветеранів України поінформувала, що днями відбулася робоча нарада щодо виконання Закону України «Про основи національного спротиву» з представниками сектору безпеки та оборони, за підсумками якої було домовлено про утворення чіткого механізму координації зусиль та плідної міжвідомчої комунікації.

Крім цього, у січні цього року Юлія Лапутіна провела робочу зустріч із командувачем Сил територіальної оборони Збройних сил України Юрієм Галушкіним та начальником управління підготовки штабу ТрО Командування Сухопутних військ ЗСУ Сергієм Собком для обговорення напрямків співпраці.

«Взаємодія Мінветеранів та Сил територіальної оборони сприятиме зміцненню стійкості наших громад. Ми розглядаємо ветеранську політику як елемент національної безпеки, адже зараз в Україні налічується понад 400 тисяч учасників АТО / ООС, які є резервом територіальної оборони, запорукою міцності громад та які першими стануть на захист країни у випадку посилення російської агресії», – наголосила тоді Юлія Лапутіна.