На Закарпатті 13-річна донька ветерана-переселенця малює картини попри те, що майже не розрізняє кольори

У приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбулася виставка художніх творів Єлизавети Кондратенко, доньки ветерана АТО.

Родина дівчинки – переселенці з Донецької області, батько Михайло наразі проходить службу у Чопському прикордонному загоні, мати Олена – завідувач Закарпатського обласного державного нотаріального архіву. В сім’ї виховуються три доньки, Єлизавета – наймолодша з них.

За словами начальника Закарпатського відділу Мінветеранів Івана Балашова, ця родина приклад того, як попри кардинальні зміни у житті, що відбулися з початком війни на Сході та залишенням домівки, знайти в собі сили почати на Закарпатті нове життя.

– Цю сім’я – яскравий приклад стійкості та сили духу. Молодша Єлизавета через погіршення стану здоров’я втратила можливість розрізняти деякі кольори. Але вона взялася за пензля та малює картини. Батьки підтримали її у заняттях творчістю. Роботи дівчини наповнені світлом та яскравістю, а ще спонукають фантазувати щодо продовження історій, відображених у картинах, – розповів начальник Закарпатського відділу Мінветеранів.


Інші статті