портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінветеранів вітає перших ветеранів-випускників з опануванням ІТ-професії

опубліковано 03 грудня 2020 року 14:40

Мінветеранів вітає перших 56 ветеранів-випускників з успішним завершенням навчання та стажуванням у віртуальному офісі «Veteranius». Перш за все, це проєкт, де не навчають самомотивації, створенню презентацій чи бізнес-планів, а дають в руки реальні інструменти. За 10 тижнів учасники змогли опанувати нову ІТ-професію, розробили власні проєкти для портфоліо та покращили рівень англійської мови. Пройшовши всі етапи  навчання та набравши необхідну кількість балів, 37 з них отримали іменні сертифікати. Надалі ветерани продовжать свій кар’єрний шлях, отримавши рекомендації для роботи у компаніях-партнерах проєкту, а зараз 8 з них вже стажуються в ІТ-компаніях .

Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук привітав випускників і наголосив на тому, що Мінветеранів  прагне перебудови теоретичного формату  у більш практичний або «навчити тому, що вимагає майбутня професія», надаючи конкретні проєкти та залучаючи промислові компанії, асоціації і федерації.

 «Ці 10 тижнів учасники проєкту «Veteranius» вивчали різні напрямках ІТ, на практиці спробували себе PM, BA, Front end Dev, і навіть DevOps. Свої результати вони презентують наприкінці грудня. Але наша головна мета – це допомогти ветеранам-учасникам проєкту в навчанні, отриманні навичок необхідних на ІТ-ринку та сприяти їх подальшому працевлаштуванню. Кожен з них мав змогу ознайомитись з рядом спеціалізацій, пов’язаних з ІТ»,- зазначив Володимир Левчук.

Він також додав, що це лише початок і співпраця між Мінветеранів та "Veteranius" продовжуватиметься. Зокрема, ветерани-випускники будуть долучатися до створення та тестування ветеранських сервісів Міністерства.

 «Тому, хто вагається, раджу долучатися до Veteranius. Завдяки онлайн-формату цей проєкт може залучити більше ветеранів. Особисто я вирішив стати бізнес-аналітиком в ІТ. Спершу займався самоосвітою, але не вистачало практики і команди однодумців. Тоді й дізнався про проєкт Veteranius. У Віртуальному офісі працював над розробкою сайту Мінветеранів», -  розповідає ветеран АТО Олександр Величко.

Віртуальний офіс - це можливість долучитись до стажування в ІТ віддалено і на неповну зайнятість. Варто наголосити і на тому, що це є одним із перших проєктів, який проводився повністю в онлайн режимі та під час карантинних умов. Під час проєкту учасники повністю занурюються/поглиблюються/залучаються у робочий процес за підтримки менторів - досвідчених розробників, окрім цього для них організовані постійні заняття з англійської та із психологами. Це все сприятиме подальшому професійному розвитку ветеранів у сфері ІТ та забезпечить отримання постійної роботи.

Нагадуємо, що до 5 грудня триває набір до команди Спецпризначенці 12, створеної за підтримки Програми реінтеграції ветеранів IREX та Державного департаменту США. Завдяки їй, 12 ветеранів/ок відчують, що таке робота в умовах ІТ-компанії з реальними проєктами та дедлайнами.

Реєстрація на програму Спецпризначенці 12: https://bit.ly/2I2MYBT

Також, до 4 грудня продовжується набір до спецзагону Cisco - навчання на курсі CCNAv7 "Вступ до мереж" від інструкторів Cisco Networking Academy.

Реєстрація на програму до спецзагону Cisco: https://bit.ly/2Vvy4XT

Другий набір до віртуального офісу "Veteranius" стартуватиме в січні 2021 року.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux