Мінветеранів та Свiтовий Конґрес Українців об'єднають зусилля у захисті інтересів і прав ветеранів

Про це  під час зустрічі з директором Представництва Свiтового Конґресу Українців Сергієм Касянчуком домовилися заступники Міністра у справах ветеранів Олексій Ілляшенко та Олександр Терещенко.

- Українська діаспора створює глобальний український простір, вона була і буде невід’ємною частиною України. Тому об’єднання зусиль з українською діаспорою допоможе нам захистити інтереси і права наших захисників та забезпечить дотримання гарантій для ветеранів та членів їхніх сімей, - зазначив Олексій Ілляшенко.

У свою чергу,  заступник Міністра у справах ветеранів  Олександр Терещенко розповів про напрямки формування та реалізації державної політики щодо вшанування та відзначення внеску ветеранів війни та Героїв Небесної сотні  в сучасну історію України.

Сторони домовилися про  активну взаємодію з питань інтеграції ветеранів до активного суспільного життя, збереження і відновлення фізичного та психічного здоров’я ветеранів, розвитку ветеранської дипломатії та спорту.

За результатами зустрічі найближчим часом  буде прописати конкретний план дій між Мінветеранів та Свiтовим Конґресом Українців щодо кроків реалізації спільної діяльності.