Мінветеранів спільно з іноземними партнерами запускає курс для українських спеціалістів зі сфери психічного здоров`я


Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Управлінням охорони здоров'я ветеранів США, Центром психології розгортання, Стенфордським університетом, ЮНІСЕФ, університетським Коледжем Лондона запускає консультаційний курс/програму для українських спеціалістів зі сфери психічного здоров'я.

Перемовини Мінветеранів з іноземними партнерами щодо організації такого навчання тривають, і список консультантів буде збільшуватися. 

Метою навчальних курсів є підвищення кваліфікації фахівців, які готові до співпраці з Міністерством, та у подальшому надаватимуть послуги з психологічної допомоги ветеранам, членам їхніх родин, сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць.

Щоб сформувати запит на актуальні теми, які цікавлять фахівців, Мінветеранів звертається до спеціалістів у сфері охорони психічного здоров'я з проханням долучитися до заповнення онлайн-анкети для визначення потреб в отриманні нових знань та навичок: https://bit.ly/37wdGPJ

Закликаємо професійну спільноту психологів до активної підтримки, адже наші Захисники та їхні родини мають отримувати вчасну та якісну психологічну допомогу!