Мінветеранів оголосило додатковий збір конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році

Мінветеранів оголошено додатковий збір конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення загальнодержавних програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році.

Мета конкурсу – державна підтримка ініціатив, проєктів та заходів громадських об’єднань ветеранів, спрямованих на соціальну адаптацію та працевлаштування учасників АТО/ООС, започаткування ними власної справи, психологічну допомогу ветеранам, членам їхніх родин та членам сімей загиблих, формування позитивного образу ветерана в суспільстві, підняття рівня національно-патріотичного виховання, розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів війни та членів їхніх сімей та інші пріоритетні напрямки.

Умови проведення конкурсу та форми документів розміщено на сайті Мінветеранів за посиланням: https://cutt.ly/WQo3KER

Конкурсні пропозиції приймаються до 16:00 год. 02 вересня 2021 року за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 12, Міністерство у справах ветеранів України, 2 поверх, каб. 209.

У зв’язку з карантинними обмеженнями просимо конкурсні пропозиції надсилати поштою.

Якщо виникли запитання, звертайтеся за додатковою інформацією за телефоном (044) 281-08-44 або на електронну пошту dsiv@mva.gov.ua.