Мінветеранів об’єднає зусилля з Посольством Австрії в Україні щодо реабілітації та соціалізації ветеранів війни

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела онлайн зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Ґернотом Пфандлером.

Міністерка відзначила підтримку Австрією обраного євроінтеграційного шляху України, зокрема це стосується експертної та технічної допомоги у виконанні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

За словами Юлії Лапутіної, Мінветеранів зацікавлене у подальшому розширенні співробітництва з Австрією. Серед найбільш важливих напрямків – реабілітація ветеранів війни, зокрема реалізація програми реабілітації учасників АТО/ООС з глибокими порушеннями зору.

Міністерка також додала,  що всі сім років війни Австрія постійно надає гуманітарну допомогу Україні та її громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації. 

Посол Республіки Австрія в Україні Ґернот Пфандлер запевнив, що Австрія   і в подальшому підтримуватиме Україну на шляху до євроінтеграції та   допомагатиме військовослужбовцям повернутися до мирного життя.