Мінветеранів домовилося про співпрацю у підтримці захисників з ГО «Зелена смуга»

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зустрілася з керівником та співзасновником громадської організації «Зелена смуга» Олександром Куклишиним.

Під час зустрічі були обговорені питання медичної допомоги захисникам, соціального захисту ветеранів та членів їхніх родин, професійної реінтеграції учасників російсько-української війни.

Олександр Куклишин ознайомив очільницю Мінветеранів з напрямами діяльності ГО «Зелена смуга».

«Наша команда – це лікарі, які безкоштовно допомагають захисникам. Ми проводимо близько 30 операцій на рік – як ветеранам, так і діючим військовослужбовцям. Також займаємося реабілітацією воїнів, які отримали поранення, співпрацюємо з приватними клініками та організаціями, які надають допомогу захисникам, що потребують протезування», – розповів Олександр Куклишин.

Крім цього, за його словами, ГО «Зелена смуга» займається питаннями освіти, працевлаштування та професійної реінтеграції ветеранів, розвитком ветеранського бізнесу.

Юлія Лапутіна зазначила, що діяльність громадської організації співпадає з пріоритетними напрямами роботи Мінветеранів.

«Зараз Мінветеранів активно працює над створенням дієвої системи медичної та психологічної реабілітації захисників. Також ми розробили бренд «Створено Захисниками», який має на меті просувати ветеранський бізнес, робити його видимим та впізнаваним, – розповіла Юлія Лапутіна. –  Ми хочемо, щоб ветеранська продукція була представлена у торгівельних мережах і зараз працюємо над цим, активно спілкуємося з бізнесом. Крім цього, у березні 2022 року запрацює онлайн-платформа G2VEI – ресурс підприємницьких ініціатив захисників, розроблений за ініціативи Мінветеранів».

У підсумку зустрічі Міністерство у справах ветеранів та ГО «Зелена смуга» підписали Меморандум про співпрацю. Ним передбачено, зокрема, сприяння соціальному захисту ветеранів, удосконалення системи медичної допомоги, медичної та психологічної реабілітації, сприяння у професійній реінтеграції ветеранів.