Міністр у справах ветеранів вшанувала пам’ять загиблих захисників на Сумщині

Сьогодні, перебуваючи з візитом в Сумській області міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна  побувала на  Алеї пам’яті воїнів, де разом з ветеранами та родинами загиблих вшанувала пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання та поклала квіти до меморіалу з іменами воїнів та пам’ятника Героям Небесної Сотні.

- Важко змиритися з тим, що воїнів, імена яких ми бачимо тут, вже немає з нами. За ці роки війни Сумщина втратила багато захисників. Всі вони добре розуміли про ті загрози, які стояли перед прикордонним з країною агресором регіоном», - сказала Юлія Лапутіна.

Міністерка разом з вихованцями Сумського ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою, дітьми учасників бойових дій, поклала квіти до Меморіалу Вічної Слави та Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам»,  вшанувала пам’ять загиблих українців у Другій світовій війні та воїнів, які воювали на території інших держав.

Юлія Лапутіна побажала кадетам успішного отримання знань, які  в майбутньому їм знадобляться для захисту рідної землі від збройної та інформаційної агресії та висловила сподівання, що їхній приклад буде надихаючим для їхніх ровесників.

Також міністерка взяла участь у молебні за загиблими воїнами у Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного ПЦУ Сумської Єпархії.

- Вдячний Господу Богу, що у цей важкий час  для держави, гідні  сини та доньки своєї країни стали на захист рідної землі та захистили її.  Спілкуючись з воїнами не перестаю дивуватися їх силі духу і мужності. Ми маємо молитися за них і разом зміцнювати державу, - сказав Архієписком Сумської й Охтирської єпархії  владика Мефодій.

«У 2014 році народ України взяв на себе відповідальність. Відповідальність за майбутнє своєї країни. Ми всі були свідками  цього єднання і національного подвигу. Це унікальний феномен ментального єднання. Такого немає у світі, і ми не маємо це втратити» - наголосила Юлія Лапутіна.