портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з предстоятелем Православної Церкви України Митрополитом Епіфанієм

опубліковано 07 червня 2019 року 14:35

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з предстоятелем Православної Церкви України Митрополитом Епіфанієм.
Блаженніший запевнив у цілковитій підтримці Церквою діяльності Міністерства щодо ветеранів, зокрема, у сфері психологічної реабілітації та адаптації до мирного життя і відзначив важливість співпраці у цьому напрямку. Також під час зустрічі обговорили обсяг допомоги, яку Церква вже надає українським ветеранам.
"Блаженніший Митрополит виступив з ініціативою запровадити зустрічі з ветеранами на території Михайлівського Золотоверхого собору", - повідомила Ірина Фріз та додала, що отримала Благословіння від Блаженнішого Митрополита Епіфанія на співпрацю та підтримку проектної діяльності Міністерства у справах ветеранів України.
"Хочу відзначити, що я дуже вражена цією зустріччю, зокрема,  щирою відкритістю Блаженнішого Митрополита Епіфанія і готовністю до обговорення усього комплексу питань які стосуються ветеранів. Тож сподіваюся на якісну і тісну співпрацю", - наголосила Ірина Фріз.