Міністерство у справах ветеранів і Товариство Червоного Хреста України підписали Меморандум про співпрацю

Міністерство у справах ветеранів України та Товариство Червоного Хреста України спільно працюватимуть над вирішенням проблем ветеранів.

Сьогодні, відповідний Меморандум співпраці підписали Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб та в.о. Президента  Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук.

Цей меморандум закріпить співпрацю Міністерства у справах ветеранів та Товариства Червоного Хреста не лише на період боротьби з короновірусною інфекцією, а й  закладе основу для подальшої плідної роботи.

За словами міністра Сергія Бессараба, в цей непростий період для країни дуже важливо об’єднувати зусилля і вчасно надавати  допомогу тим хто її потребує.

«Три тижні тому,  ми вперше зустрілися з представниками Товариства Червоного Хреста, щоб обговорити можливу співпрацю. Сьогодні вже підписуємо меморандум  і починаємо активну роботу. Співпраця  з такою потужною організацією для нас дуже важлива,  і я вдячний, представникам товариства, що вони оперативно відгукнулися і   долучилися до надання допомоги самотнім, непрацездатним ветеранам війни та родинам загиблих і зниклих безвісті», - сказав Сергій Бессараб.

Міністр  також зазначив, що  співпраця між Міністерством та Товариством Червоного Хреста України не буде обмежуватись лише  на  період  боротьби з коронавірусною інфекцією.

Сторони домовилися   і в подальшому, спільно  працювати над розшуком зниклих безвісти у зв’язку з війнами та збройними конфліктами і організувати роботу з надання психосоціальної підтримки  ветеранам.

Варто відзначити, що в рамках продовження  співпраці, Товариством Червоного Хреста вже відкрито  окремий  спеціальний банківський рахунок № UA 433510050000026004879001525 в АТ «УкрСиббанк», МФО 351005 для прийняття благодійної допомоги  для використання  статутної  діяльності  направленої на підтримку ветеранів війни та членів сімей загиблих.

 

Інші статті