портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ірина Фріз звернулась до телеканалів та операторів зовнішньої реклами аби вони розмістили соціальний проект "Голосуй! Ми прикриємо!" в своїх ефірах та на рекламних площинах

опубліковано 14 березня 2019 року 16:11

"Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз звернулась до телеканалів та операторів зовнішньої реклами аби вони розмістили соціальний проект "Голосуй! Ми прикриємо!" в своїх ефірах та на рекламних площинах. "Ми звернулися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і отримали від них рішення про те, що відеоролики, створені з метою підтримки громадянської позиції мають ознаки соціальної реклами. Тож ми звертаємось до телеканалів та операторів зовнішньої реклами аби вони сприяли максимальному розповсюдженню данного соціального продукту", - наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час презентації соціально-суспільного проекту «Голосуй! Ми прикриємо!»

Мета цього проекту закликати громадян бути активними і зробити свій вибір. «Ми хочемо закликати людей, народ України віднестися до процесу обрання відповідально і зрештою прийти на виборчі дільниці 31 березня. Таким чином зробити свій внесок в розбудову України», - заявив голова ради ветеранів Володимир Лагута.

Підтримав побратима і голова громадської спілки «Рух ветаранів України Євген Турчак«До війни я ніколи не ходив на вибори. Вперше бажання проголосувати з’явилось вже під час війни, бо я зрозумів, що без політики війну не виграти ніяк. Але тоді в донецьких полях в нас не було такої можливості, на жаль. Зараз я зможу і піду на вибори, проголосую за того, за кого вважаю потрібним. Тож я закликаю військових, ветеранів, цивільних також піти на вибори, адже нам потрібно виграти цю війну» - додав ветеран 95-ої бригади ДШВ Євген Турчак

Проект був реалізований спільними зусиллями Міністерства оборони, Міністерства у справах ветеранів та творчою групою, яка безпосередньо проводила зйомки відеороликів. «Війна починається тоді, коли про неї забувають. Сьогодні війна йде не лише на Сході. В рамках гібрідної війни, Росія веде ірраціональними методами бій проти нас – руйнуючи серця та розум українців, породжуючи відчуття зради, відчаю та зневіри. Але ми маємо пройти рубікон виборів і перемогти. Перемогти заради всіх, хто добровільно пішов захищати Україну та віддав своє життя.  Заради тих, хто сьогодні боронить нашу державу і наші цивілізаційні цінності. Перемогти заради тих, хто буде жити у вільній європейській демократичній Україні», - заявила Ірина Фріз.

«Ці зйомки відбувались біля Донецького аеропорту, вони тривали кілька днів. Ми хотіли показати саме тих хлопців, які нині знаходяться на передньому країі і виконують свій обов’язок. Кожен громадянин має скористатись своїм правом – прийти на вибори і проголосувати. Потрібно розуміти, що ми вибираємо не лише Президента, ми вибираємо Верховного Головнокомандувача», - розповів начальник управління комунікації і преси Міністерства оборони Олексій Чернобай.

«Збройні сили знаходяться в авангарді боротьби нашого народу з російським агресором. І цей проект демонструє, що дії армії спрямовані на забезпечення і створення умов нормального суспільно-політичного життя в Україні, зокрема й проведення виборів Президента», - наголосив представник Головного управління з морально-психологічного забезпечення ЗС України Андрій Коренько.

До втілення проекту долучився також журналіст, письменник, автор книг «Аеропорт» та «Рейс» Сергій Лойко.«Ідея цього проекту мені одразу сподобалась, адже це не якесь політичне шоу чи агітація. Це маніфестація того, що в Україні дійсно можна проводити справжні, демократичні вибори. Але моя умова була - це має бути зняте в бойових умовах, на передовій, там де за бруствером смерть», - розповів Сергій Лойко.