Ірина Фріз пройшла «Шляхами Донбасу»

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз відвідала в Дніпрі Музей АТО. Оглянула вуличну та внутрішню експозиції, зокрема залу пам'яті та панорамний кінозал.  

Один з ініціаторів створення музею та екскурсовод Юрій Фанигін провів екскурсію Ірині Фріз. Він розповів, що ініціаторами створення музею були самі воїни АТО. Вони також збирали експонати, серед яких справжні, виведені з ладу БМП, посічені кулями та снарядами машини, зокрема швидкої допомоги.  

Відвідувачам музею розповідають про героїзм військових, а також про жертовність та допомогу лікарів, волонтерів та звичайних людей, які від початку збройної агресії допомагали українським захисникам. Фільм який демонструється в музеї не лише показує хронологію воєнних подій, але й дає можливість відчути ті переживання.  

«Те що зроблено в цьому музеї - це той цемент, що зберігає пам‘ять про наших героїв. А пам‘ять про них це те, що допомагає укріплювати фундамент нашої нації», - поділилася своїми враженнями Ірина Фріз. 

Музей працює щодня, безкоштовно. Як зазначив Юрій Фанигін його відвідали понад 270 тисяч людей, зокрема чимало іноземців. Також працівники музею запровадили для школярів екскурсії до музею та відвідання однієї з бойових частин області.