Ірина Фріз підписала Меморандум з американською компанією, що працює в напрямку гуманітарного розмінування

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала Меморандум про співпрацю з президентом американської компанії «Tetra Tech» TMR Operating Unit, яка виступила з ініціативою організації навчальних курсів по здійсненню робіт з гуманітарного розмінування для ветеранів.

«В ході зустрічі обговорили формат співпраці, що буде спрямовуватись на забезпечення комплексної підтримки ветеранів війни в Україні на соціальному, фінансовому та освітньому рівнях. Зокрема, Компанія пропонує розпочати та забезпечити підготовку, навчання та сертифікацію спеціалістів з гуманітарного розмінування. Tetra Tech готова створити умови, в яких ветерани будуть зайняті на всіх рівнях управління та впровадження проекту, їм буде надано необхідну для цього підготовку», - розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

«Тetra Tech» виконуватиме всі операції відповідно до Національних стандартів протимінної діяльності, які були прийняті в Україні в 2018 році та дотримуватиметься вимог щодо всіх аспектів протимінної діяльності. Компанія має великий досвід з очищення зон бойових дій, розмінування території.

Компанія «Tetra Tech» працює вже більше 25 років у сфері розмінування та протидії саморобним вибуховим пристроям, має замовлення від урядових структур США, виконувала роботи в Іраку, Афганістані, Сирії.