портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ірина Фріз домовилась про об'єднання зусиль у розв'язання питань щодо розбудови системи шпиталів для ветеранів, а також тренінгових програм для лікарів і психологів із представниками ЗУАДК

опубліковано 03 березня 2019 року 09:05

Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз зустрілася в Філадельфії з представниками Злученого Українського Американського Допомогового Комітету (ЗУАДК). Організація святкуватиме цього річ 75 років від дня заснування.

ЗУАДК активно працює за програмами та проектами, надаючи активну підтримку та благодійну допомогу Україні. Зокрема, за програмою «Адаптуй пораненого Українського воїна» 625 українських військових отримали допомогу. Закуплено за останні роки медичне обладнання на суму, що перевищує 100 тисяч доларів. За окремою програмою «Допомога АТО в російсько-українській війні» надано допомоги на 850 тисяч доларів.

Ірина Фріз подякувала за підтримку України у відсічі російської агресії, за практичну допомогу нашим військовослужбовцям, за адресне спрямування обладнання медичним госпіталям.

«Під час зустрічі ми обговорили питання співпраці на рівні Міністерства у справах ветеранів, яке тепер має створити якісну систему захисту інтересів ветеранів та членів родин загиблих. Впевнена, що спільно з урахуванням досвіду та можливостей ЗУАДК, ми здатні впровадити дієвий формат з реалізації комплексних програм для потреб українських ветеранів. Також мали нагоду окреслити напрямки зі створення нових програм», - заявила Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз.

Також сторони домовились про об'єднання зусиль у розв'язання питань щодо розбудови системи шпиталів для ветеранів, а також тренінгових програм для лікарів і психологів.

«Дякую Президенту ЗУАДК доктору Ларисі Кий, членам Дирекції - Борису Павлюку, Нілі Павлюк, Христі Сеник, та Виконавчому директору канцелярії Мотрі Бойко Вотерс за зустріч і покладаюсь на нашу плідну співпрацю», - додала Ірина Фріз.

У зустрічі також взяли участь:

Зеня Брожина – віце-президент Українського освітнього культурного центру, голова товариства УПА;

Ольга Костів – директор програм Нашої Української рідної школи (НУРШ).