«Ігри Нескорених мають стати моделлю загальноукраїнського адаптивного спорту», – Юлія Лапутіна

Модель міжнародних спортивних змагань Ігор Нескорених, може стати конструктивною основою для започаткування та розвитку загальноукраїнського адаптивного спорту. Про це повідомила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з членами Організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні.

Міністерка переконана, що на часі створення Національної Федерації адаптивних видів спорту для ветеранів, яка комплексно опікуватиметься розбудовою спортивної мережі для захисників України, які  отримали контузії, інші ураження, поранення. Це сприятиме підняттю на загальнонаціональний та міжнародний рівень українського ветеранського спорту.

– Ігри Нескорених зарекомендували себе ефективним інструментом підтримки та мотивації наших захисників, фізичного відновлення та психологічної реабілітації, повернення до повноцінного активного життя у  родині та  громаді. Ветеранський спорт має стати доступним і надихаючим для усіх захисників в усіх регіонах країни, –  зазначила Юлія Лапутіна.

На її думку,  започаткування та розвиток загальноукраїнського адаптивного спорту та підтримка його з боку держави дозволить кардинально розширити кількість учасників в усіх куточках України, сприятиме зміцненню ветеранів в суспільстві, формуватиме сучасну ветеранську культуру та традиції.