До 1,5 млн грн на власну справу: 24 березня стартував прийом заявок на участь у грантовій програмі для ветеранського бізнесу

У п'ятницю, 24 березня, розпочався прийом документів на участь у конкурсній грантовій програмі для розвитку ветеранського бізнесу “ВАРТО РОБИти СВОЄ”.

Це спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України з командою Українського ветеранського фонду та благодійним фондом “МХП – Громаді”. Він спрямований на впровадження та підтримку ветеранських підприємницьких ініціатив у сільському господарстві, виробництві та переробці харчової продукції.

Переможці конкурсу отримають від 500 тис грн до 1,5 млн грн на ведення власної справи.

Старт прийому заявок – 24 березня 2023 року.

Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).

Подати заявки на участь у конкурсній грантовій програмі можуть:

  • ветерани, члени сімей  ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Детальніше про умови конкурсу та перелік документів для пакету конкурсної заявки – на офіційному сайті Українського ветеранського фонду за посиланням.