портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Члени Ради родин загиблих обговорили деталі законопроєкту про статус ветерана війни

опубліковано 13 лютого 2020 року 18:07

Один з блоків нового законопроєкту про статус ветеранів війни, присвячений саме родинам загиблих захисників України, тож розробляється за їхньою безпосередньою участю.

Під час другого засідання Ради, в якому взяли участь Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Антон Колумбет та заступник Міністра Олександр Терещенко, обговорили деталі законопроєкту.


Зокрема, Антон Колумбет доповів про останні новини по роботі над законопроєктом про статус ветерана та про заручення підтримкою депутатів профільного комітету та підкомітету Верховної Ради щодо їхнього сприяння в просуванні цього законопроєкту в Парламенті.

Під час засідання, Олександр Терещенко презентував відео Церемоніалу поховання. Єдиного уніфікованого Церемоніалу, який був розроблений Мінветеранів спільно із Інститутом національної пам’яті.

«Цей Церемоніал передбачає всі етапи поховання воїна. Звісно, що в першу чергу він для самих захисників, які мають право бути проведені в останню путь з усіма почестями. Та разом з тим, цей Церемоніал і для їхніх родин, з чиїх плечей має бути знято чимало питань щодо влаштування поховань, їхньої організації Крім того в Церемоніалі запроваджено чимало нововведень, таких як передача державного прапора України сім’ї Героя, на згадку про його подвиг та звитягу, яку він виявив боронячи нашу країну», - розповів заступник Міністра Олександр Терещенко.

На засіданні були озвучені й інші нагальні питання від родин загиблих, аби вже до наступної зустрічі опрацювати їх та звітувати за результатами.