портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

14 вересня в Києві пройдуть Національні змагання «Ігри Нескорених»

опубліковано 11 вересня 2019 року 10:26

Всуботу, 14 вересня, на київському стадіоні«Піонер» відбудуться Національнізмагання «Ігри Нескорених» — фінальначастина відбору збірної України наміжнародні InvictusGames2020 в Гаазі.

Участьв змаганнях візьмуть понад 200 учасників— українських ветеранів тавійськовослужбовців, які отрималипоранення, захворіли або були травмовані,виконуючи свої службові обов’язки взоні бойових дій.

Незважаючина спортивну складову, національнізмагання — в першу чергу соціальнийзахід для українських поранених бійців,їхніх сімей та друзів, можливістьпровести час в колі побратимів таоднодумців. Це також свято сили духу тавзаємної підтримки, яке відкрите длявсіх українців.

Протягомдня для гостей події на стадіоні діятимекілька спортивно-розважальних майданчиківта фудкорт, а для малечі передбаченаспеціально обладнана дитяча зона зпідготовленими нянями та аніматорами.Програма розваг спланована таким чином,щоб і учасникам, і гостям змаганькомфортно було перебувати на Іграхувесь день.

Більшістьподій Ігор пройде на стадіоні «Піонері»(вул. Туполєва22д)— саме тут відбудуться церемоніївідкриття та закриття, а також змаганняз чотирьох видів спорту. Змагання зплавання відбудуться на територіїбасейну ЦСК ЗС України, а для велоперегонівперекриють частину вулиці Туполєва, наякій знаходиться стадіон.

РозкладНаціональних змагань «Ігри Нескорених»

Церемоніявідкриття — 9:00, стадіон «Піонер», вул.Туполєва 22д

Спортивначастина — 10:00–16:00на трьох локаціях.

Стадіон«Піонер», вул. Туполєва 22д: легка атлетика(біг, стрибки в довжину, штовхання ядра,біг на візках), стрільба з лука,пауерліфтинг, веслування на тренажерах

БасейнЦСК ЗСУ: плавання 

Відрізоквул. Туполєва 3-12 (біля виїзду з стадіону«Піонер»): велоспорт на шосе (заїзди наспортивних та лежачих велосипедах).

Церемоніянагородження учасників — 18:00, стадіон«Піонер», вул. Туполєва 22 д


Програмадля членів родин та друзів ветеранів(стадіон «Піонер», вул. Туполєва 22д)

10:00–14:00— робота собак-терапевтів «Друг героя»,тренованих допомагати учасникам бойовихдій боротися із пост-травматичнимстресовим розладом (ПТСР) та іншиминепомітними та помітними травмами, якібули нанесені внаслідок військовихоперацій.

10:00–17:00— робота дитячого майданчика для дітейучасників змагань та відвідувачів

11:30–12:30— дог-шоу від «Німбус» для дітей тавідвідувачів

13:30–15:00— спортивні майстер-класи та конкурсивід Інтератлетики 

15:00–16:00— відкритий майданчик для волейболусидячи

16:00–17:00— дружній матч з волейболу сидячи міжукраїнськими ветеранами та канадськимивійськовими операції UNIFIER

17:00–18:00— гутірка з українськими ветеранамита канадськими військовимиопераціїUNIFIER

19:30–21:00— дружня вечірка на честь завершеннязмагань

Акредитація

АкредитаціяЗМІ є обов’язковою для допуску назмагання. ДляакредитаціїЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номертелефону та електронну пошту. Прохідна локацію буде дозволено за умовипред’явлення посвідчення журналіста.Кінцевий термін акредитації — 18:0013 вересня.

Зпитань акредитації звертайтесь доОксаниПашкевич заномером телефону 063 888 11 41 або ел. поштоюo.pashkevych@stratcomua.org

__________________________________________________________________

ПроІгри Нескорених

ІгриНескорених (eng. Invictus Games), засновані ЙогоВисокістю Герцогом Сассекським в 2014році, — міжнародні змагання для ветеранівта військовослужбовців, які отрималипоранення, були травмовані або захворіли,виконуючи свої службові обов’язки.

Українадолучилась до Ігор Нескорених у 2017 році,дебютувавши на змаганнях у Торонто,Канада, у 2018 році — в австралійськомуСіднеї, а вже у травні наступного рокувізьме участь у своїх третіх Іграх —Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

Метапроекту «Ігри Нескорених в Україні» —створювати нові можливості для пораненихта травмованих українських ветеранівта військовослужбовців, підтримуючиїх на шляху до фізичного відновлення,психологічної абілітації та соціальноїінтеграції. Команда проекту сприяєрозвитку та популяризації спорту якдієвої реабілітації серед