В Одесі відбувся фінал Всеукраїнських ветеранських змагань «На хвилі 2.0»

Третій і заключний день всеукраїнських ветеранських змагань «На Хвилі 2.0» не поступився першим двом дням заходу. Він також був насичений шаленим драйвом, милими моментами та атмосферою спільноти.

Фінальний день подарував нам незабутні емоції з веслування на тренажерах та боччі. Де ветерани та ветеранки, попри шалену спеку, викладалися на повну, били свої власні рекорди, де кожен кидок був наче останнім і навіть один міліметр вирішував долю всього змагального дня.

Організатори та партнери не стримуючи емоцій згадали як пройшли усі дні змагань, провели церемонію нагородження і висловили слова подяки нашим учасникам та учасницям. А ще ми встигли влучно і по-родинному привітати іменинників спільноти, які святкували день народження на змаганнях!

Другий рік на цьому березі ще раз підкреслив єдність ветеранських спільнот. Останні години нашої морської пригоди ми провели разом. Всі обіймалися, фотографувалися та обіцяли обов'язково повернутися сюди знову.

Дякуємо учасникам та учасницям за шалену самовіддачу та кожному і кожній, хто вболівав за учасників та учасниць в Одесі, й тим, хто слідкував за змаганнями у соціальних мережах і підтримував спільноту у коментарях!

Захід організовано Міністерством у справах ветеранів України та Громадською організацією «Вільні Воїни» спільно з Одеською ОВА, Одеською міською військовою адміністрацією та Одеською міською радою  у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Центр стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine (проєкт «Ігри Нескорених» в Україні) долучаються до співорганізації заходу в межах регіональної програми «День Нескорених у твоєму місті» за підтримки Invictus Games Foundation.