23 червня - День державної служби
Сьогодні ми вітаємо тих, хто виконує важливу, проте часто непомітну роботу. Кожен з них на своєму місці працює задля спільної мети — бути надійною опорою для суспільства, зберігати стабільність та захищати принципи правової держави.
Державна служба сьогодні — це щоденний іспит на професійність, витримку та людяність в умовах постійних криз та необхідності оперативно ухвалювати складні рішення задля життєдіяльності країни. Водночас державна система змушена швидко трансформуватися, позбавлятися застарілої бюрократії та ставати гнучкою, людиноцентричною і безбар'єрною.
Важливою частиною цієї трансформації є формування сучасної ветеранської політики. Повернення Захисників і Захисниць до цивільного життя не означає завершення їхнього служіння країні. Окрема вдячність тим ветеранам і ветеранкам, які після демобілізації обрали цей шлях і продовжили роботу в державних органах та громадах. Їхній унікальний досвід ухвалення рішень у критичних ситуаціях, лідерські якості та управлінський потенціал є неоціненним ресурсом для відновлення та розвитку України. Саме тому залучення ветеранів та ветеранок до публічної служби є одним із головних пріоритетів держави.
Особливі слова подяки також висловлюємо колегам, які залишили цивільну роботу і стали на захист країни. Наразі понад 4,6 тисячі держслужбовців воюють у лавах Сил оборони. На жаль, серед них є ті, хто віддав найцінніше — своє життя.
Під час боїв із російським ворогом та виконання своїх обов'язків загинули четверо наших співробітників:
▪️ Денис КОТЕНКО — головний спеціаліст Відділу комунікації та інформаційного забезпечення;
▪️ Володимир ПРИМАЧЕНКО — начальник Відділу у м. Києві;
▪️ Олександр БЕРЛЯВСЬКИЙ — головний спеціаліст Відділу у Вінницькій області;
▪️ Сергій KУЗНЄВ — головний спеціаліст Відділу у Закарпатській області.
Світла пам’ять кожному і глибока шана за їхній чин.
Дякуємо усім, хто продовжує працювати задля України. З Днем державної служби!