Українські ветерани мають ставати бізнес-лідерами: представники Мінветеранів зустрілися з Американською торговельною палатою

Команда Мінветеранів зустрілася із представниками Американської торговельної палати. 

В.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун та Президент Американської торговельної палати в Україні Енді Гундер поділилися тим, де можуть підсилити напрями одне одного задля ефективної роботи для ветеранської спільноти. 

Загалом до зустрічі приєдналося близько 30 представників бізнесу-членів Американської торговельної палати.

Під час зустрічі учасники обговорили і підтримку ветеранського підприємництва, і створення різноманітних можливостей для ветеранів щодо ​​працевлаштування, перенавчання, підтримки інших ветеранських ініціатив та проєктів, а також цифрові послуги, над якими зараз працює Міністерство. 

Олександр Порхун розповів про те, з чим стикаються ветерани після демобілізації та які в них є запити: “Війна змінює все: життя, світогляди, професію, пріоритети. Наразі є величезний запит на перенавчання, перекваліфкацію, отримання другої освіти. Окрім того, близько 63% військовослужбовців хотіли б після демобілізації зайнятися власною справою. Ми прагнемо масштабувати вже створені нами проєкти з підтримки ветеранського бізнесу та хочемо піти ще далі. Зокрема, допомагати ветеранам у контексті інформаційного консультування: як вести бізнес, як юридично, фінансово його супроводжувати, як аналізувати ризики, ринок, конкурентів тощо”. 

Учасники домовилися:

  • про спільну роботу в розвитку ветеранського бізнес-лідерства і зокрема, менторські програми щодо лідерства жінок-ветеранок
  • розвивати спільне партнерство в напрямку консультування великих міжнародних бізнесів для працевлаштування ветеранів
  • долучення представників Американської торговельної палати до обговорення законопроєкту “Про основні засади ветеранської політики в Україні”

Палата є найбільшою серед Американських торговельних палат у Європі (за кількістю співробітників та компаній), частиною потужної глобальної мережі. 

Десятиліття Американська торговельна палата допомагає багатьом компаніям розвиватися, промотувати свої послуги та бренди. А також просуває Україну в світі як напрям для інвестицій.