портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Миколаївська область

опубліковано 18 грудня 2019 року 13:36

ВЕТЕРАНСЬКИЙ ПРОСТІР, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

“Ветерани війни, повертаючись з районів бойових дій абсолютно не розуміють куди звертатися за допомогою. Вони розгублені, адже вони не відчувають достатньої поваги від суспільства та не зустрічають розуміння від сім’ї, друзів. Ще в 2015 році ми вирішили що нам потрібно місце - наш простір, де ми будемо з радістю і приязністю зустрічатися, проводити час, проводити свої заходи та разом вирішувати проблеми”

І.Шполянський, координатор ветеранського простору

Ідея створити простір для ветеранів виникла в активістів ветерансько-волонтерського руху ще у 2015 році. В 2018 році завдяки  зусиллям та налагодженій співпраці з владою та Світовим банком вони спромоглися створити комунальну установу для реалізації проєкту “Ветеранський простір” та отримали від міста комунальне приміщення площею 220 кв.м, що потребувало ремонту. Сьогодні ведуться ремонтні роботи та обладнання приміщення для потреб ветеранів. 


Організація, яка реалізує проєкт: Комунальна установа “Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО”

Місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Кобера, 13 (приміщення ремонтується, відкриття заплановано у вересні)

Фактичне місце діяльності: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 3; тренінги проводяться за адресою: м. Очаків, вул. Хетагурова, 44


Команда ветеранського простору:

Шполянський Ілля, координатор ветеранського простору 

У 2014-2015 роках служив у Збройних силах України в районах проведення АТО, є учасником бойових дій.

Після звільнення займається громадською роботою, розробляє та втілює проєкти для вирішення питань соціального та психологічного захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, людей з інвалідністю, сімей загиблих.


Федоров Євген, юрист ветеранського простору

у 2014-2015 роках служив у Збройних силах України в районах проведення АТО,  є учасником бойових дій.

З 2017 р. надає юридичну підтримку учасникам АТО/ООС, ВПО, членам їхніх родин, працює з державними органами для забезпечення реалізації прав і законних інтересів цих осіб.


Ольшевська Олеся, психологиня ветеранського простору

Проводить діагностичну, психокорекційну роботу. Надає соціальний супровід у період амбулаторного лікування туберкульозу. Має досвід роботи з нарко- та алкозалежними, учасниками АТО, ВПО, людьми з ВІЛ/СНІД.

Звіт Ветеранського простору у Миколаєві за 2019 рік