портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підготовка до тестування - запорука успішного проходження конкурсу

опубліковано 01 червня 2020 року 18:05

ТЕСТИ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ (питання- відповіді 2020): https://test.gudsweb.org/

Статтею 22 ЗУ «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. № 889-VІІІ (із змінами) передбачено, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Уряду від 25 березня 2016 р. № 246 (далі - Порядок).

Одним з етапів конкурсу є проведення комп'ютерного тестування на знання законодавства. Тестове завдання містить 40 питань, кожне з яких передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Загальний час для проведення комп'ютерного тестування становить 40 хвилин.

Відповідно до названого Порядку для різних категорій посад державної служби існують різні співвідношення балів і правильних відповідей. Для успішного складання тестів потрібно правильно відповісти на 24 запитання із 40 можливих для категорії «В» і на 26 із 40 для категорії «Б». Тому претендентам потрібно приділити особливу увагу для підготовки до тестування. Для підготовки до такого тестування доступні веб-ресурси, які прискорюють процес опанування необхідними знаннями і роблять його зручнішим та, що найголовніше, ефективнішим.

На сьогодні підготовка до участі в конкурсі на посади державної служби ЦОВВ проводиться відповідно до переліку тестових завдань та відповідей для комп’ютерного тестування, який затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужби, НАДС) від 30.08.2017 року № 178 (зі змінами, внесеними наказом НАДС від 17 квітня 2020 року № 66-20). Перелік тестових питань на знання законодавства та відповідей затверджені наказом Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужби, НАДС), від 30.08.2017 року № 178 (у редакції наказу НАДС від 24.02.2021 р. № 30-21).

Для відбору осіб, які претендують на посади державних службовців, або для просування по службі нині діючих держслужбовців, створено безкоштовний Інформаційно-комунікативний веб-ресурс “Тести на державну службу”  https://test.gudsweb.org/

З метою належної підготовки до конкурсного відбору на посади державних службовців відповідно до п.2. ст. 26 Закону України «Про державну службу» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 № 246 (зі змінами від 20.12.2017 № 1056) на вищезазначеному сайті розміщено відповіді на питання щодо знання загального законодавства, комп’ютерної грамотності та надається можливість безкоштовно пройти електронне пробне тестування щоб дізнатися свій рівень знань (кількість проб необмежена).

Окрім, сервісних послуг фахової підготовки учасників конкурсу на державну службу, тут висвітлюються останні новини і події у реформуванні законодавства у цій сфері, розміщується актуальна аналітика, законодавство і законодавчі ініціативи, міжнародні стандарти та рекомендації, інформація про учасників процесу реформування, є можливість задавати питання, коментувати публікації і проводити он-лайн дискусію.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux