портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підготовка до тестування - запорука успішного проходження конкурсу

опубліковано 01 червня 2020 року 18:05

ТЕСТИ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ (питання- відповіді 2020): https://test.gudsweb.org/

Статтею 22 ЗУ «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. № 889-VІІІ (із змінами) передбачено, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Уряду від 25 березня 2016 р. № 246 (далі - Порядок).

Одним з етапів конкурсу є проведення комп'ютерного тестування на знання законодавства. Тестове завдання містить 40 питань, кожне з яких передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Загальний час для проведення комп'ютерного тестування становить 40 хвилин.

Відповідно до названого Порядку для різних категорій посад державної служби існують різні співвідношення балів і правильних відповідей. Для успішного складання тестів потрібно правильно відповісти на 24 запитання із 40 можливих для категорії «В» і на 26 із 40 для категорії «Б». Тому претендентам потрібно приділити особливу увагу для підготовки до тестування. Для підготовки до такого тестування доступні веб-ресурси, які прискорюють процес опанування необхідними знаннями і роблять його зручнішим та, що найголовніше, ефективнішим.

На сьогодні підготовка до участі в конкурсі на посади державної служби ЦОВВ проводиться відповідно до переліку тестових завдань та відповідей для комп’ютерного тестування, який затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужби, НАДС) від 30.08.2017 року № 178 (зі змінами, внесеними наказом НАДС від 17 квітня 2020 року № 66-20). Перелік тестових питань на знання законодавства та відповідей затверджені наказом Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужби, НАДС), від 30.08.2017 року № 178 (у редакції наказу НАДС від 24.02.2021 р. № 30-21).

Для відбору осіб, які претендують на посади державних службовців, або для просування по службі нині діючих держслужбовців, створено безкоштовний Інформаційно-комунікативний веб-ресурс “Тести на державну службу”  https://test.gudsweb.org/

З метою належної підготовки до конкурсного відбору на посади державних службовців відповідно до п.2. ст. 26 Закону України «Про державну службу» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 № 246 (зі змінами від 20.12.2017 № 1056) на вищезазначеному сайті розміщено відповіді на питання щодо знання загального законодавства, комп’ютерної грамотності та надається можливість безкоштовно пройти електронне пробне тестування щоб дізнатися свій рівень знань (кількість проб необмежена).

Окрім, сервісних послуг фахової підготовки учасників конкурсу на державну службу, тут висвітлюються останні новини і події у реформуванні законодавства у цій сфері, розміщується актуальна аналітика, законодавство і законодавчі ініціативи, міжнародні стандарти та рекомендації, інформація про учасників процесу реформування, є можливість задавати питання, коментувати публікації і проводити он-лайн дискусію.

Для посад фахівців з питань реформ відповідно до Порядку, окрім тестування на знання законодавства, передбачені тести на аналітичні здібності та здібності щодо здатності працювати з інформацією включає такі види: 

тестування на абстрактне мислення - проводиться з метою оцінки здібностей щодо логічного мислення, встановлення причинно-наслідкового зв’язку; 

тестування на числове мислення - проводиться з метою оцінки здібностей щодо здатності розуміти та працювати з числовою інформацією;

тестування на вербальне мислення - проводиться з метою оцінки здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією.

Отримати відповіді на запитання щодо процедури проходження конкурсу, спробувати свої сили у пробному тестуванні на знання законодавства, роботу з абстрактною та текстовою інформацією для підготовки до проходження конкурсу на посади фахівців з питань реформ можливо відвідавши інформаційний он-лайн ресурс "Нова державна служба: доступно про головне".

Доступ до матеріалів відкритий для всіх зацікавлених. Для використання необхідно лише зареєструватися на веб-платформі Спільнота практик: сталий розвиток

Мета ресурсу – сприяти залученню на державну службу лідерів змін та допомогти їм в підготовці до проходження конкурсної процедури на посади державної служби, зокрема на посади фахівців з питань реформ.

На ресурсі Ви можете:

- ознайомитися із інформаційними матеріалами щодо реформи державного управління, базових знань з аналізу політики та стратегічного планування, проходження етапів конкурсного відбору;

- отримати на форумах практичні поради і рекомендації від експертів Генерального департаменту, інших конкурсантів;

- пройти пробне тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності, розв’язання ситуаційних завдань.

Бажаємо успіхів!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux