портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Галаган Григорій Анатолійович

Галаган Григорій Анатолійович
Перший заступник Міністра у справах ветеранів

Народився 8 січня 1978 році у Киргизії в м. Фрунзе, Киргизька Республіка

Генерал-майор запасу. Учасник бойових дій.

Освіта :

1999 рік - закінчив Київський інститут Сухопутних військ, отримав диплом бакалавра з відзнакою за напрямком «Політологія», офіцер управління тактичного рівня.

2009 рік - Національна Академія Служби безпеки України в м. Київ отримав диплом спеціаліста за напрямком «Правознавство», юрист.

Кар’єра:

1999-2002 роки проходження служби у підрозділах спеціального призначення ЗС України та Головного управління розвідки на офіцерських посадах від командира групи до старшого викладача, м.Кропивницький.

2002 -2014 роки проходження військової служби в підрозділі Служби безпеки України на посадах від співробітника до начальника відділу м. Сімферополь, АР Крим.

2014 – 2019 роки брав участь у проведенні Антитерористичної Операції та Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської області в складі Центру Спеціальних операцій «А» Служби безпеки України.

25 квітня 2015 року під час виконання бойового завдання отримав чисельні осколкові поранення від вибуху гранати.

Державні нагороди: 

За мужність і героїзм під час проведення АТО відзначався державними нагородами України – орденами «За мужність» ІІІ ступеня та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. 

24 квітня 2019 року призначений на посаду Першого заступника Міністра у справах ветеранів.