портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Воїни сподіваються, що народ, який вони захищають на передовій, не знехтує своїм правом вибору

опубліковано 14 березня 2019 року 21:00

На переконання Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз соціальний проект «Голосуй! Ми прикриємо!» покликаний заохотити людей бути активними, прийти на дільниці 31 березня та на власні очі побачити як там відбуватиметься процес й, найголовніше, зробити власний вибір.

«Головна ідея цього проекту, яку намагалися донести ветерани, військовослужбовці до всіх громадян це те, що від кожного виборця, кожного голосу залежить майбутнє країни. Для декого війна йде лише виключно на Сході і не відчувається на решті території взагалі. Насправді ж війна йде і в середині нашої держави, вибори це також фронт війни проти Путіна за нашу незалежність і ми маємо бути свідомими, коли обираємо наше майбутнє. Саме до цього закликає даний проект», - наголосила Ірина Фріз.

У свою чергу начальник управління комунікації і преси Міністерства оборони Олексій Чернобай розповів, що воїнів, які зараз перебувають на передовій дуже хвилює процес обрання майбутнього країни та Верховного Головнокомандувача.

«На жаль, в деяких питаннях пріоритети перемикнулися і якщо 2014-2016 роках в суспільстві постійно говорили про армію, підтримували її, то зараз де які політики намагаються взагалі не згадувати, що в нас відбувається війна, ба навіть кажуть, що в нас відбувається якесь незрозуміле громадянське протистояння. І я скажу, що військовослужбовців, які перебувають на фронті, ризикують своїм життям, цей процес дуже хвилює. Вони постійно запитують, що відбувається на мирній території країни і нагадують, що вони будуть продовжувати боронити країну, будь-що стояти до кінця. І саме цю думку вони намагалися вкласти в ті кілька слів відеороликів проекту», - зауважив Олексій Чернобай.

Те що військові та ветерани непокояться, щодо процесу виборів підтвердив і заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко.

«Значення цього процесу обрання Президента, майбутнього нашої держави я усвідомив по-справжньому на війні, там я зрозумів, що від мене залежить дуже багато. Тому я сприйняв з таким ентузіазмом цей проект. У відеороликах я дивлюсь на цих хлопців і згадую себе і наголошую – вибори це дуже важлива річ і кожен має зрозуміти, що це стосується нас всіх. Ми не маємо права втратити нашу демократичну державу ані на фронті, ані в тилу», - наголосив Олександр Терещенко.