портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Миколаєві 33 родини учасників бойових дій отримали квартири

опубліковано 09 лютого 2019 року 17:27

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз взяла участь в заході, що підбивав підсумки програми “Турбота” за 2018 рік.

Програма була затверджена рішенням Миколаївської обласної ради на період до 2020 року. Її розроблено відповідно до Законів України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» та згідно з іншими актами.


«Сертифікати на квартири отримали 33 родини учасників бойових дій АТО. Протягом наступного тижня в ЦНАПі вони зможуть завершити юридичне оформлення ордерів на своє ім‘я. Нехай в їх оселях завжди панує злагода та добробут. Відчуття - отримання власного життя не можна сплутати ні з чим іншим. Це тил і затишок родинного вогнища. Це щастя і радість», - привітала власників нових осель Ірина Фріз.


Політика держави щодо ветеранів, завдяки принциповій позиції Президента Петра Порошенка, буде кардинально змінюватись у напрямку збільшення уваги, підтримки та допомоги всім хто захищав і захищає Україну. Запорукою цьому є підтримка уряду, парламентської коаліції та профільного комітету ВР, регіональних органів влади та місцевого самоврядування.

«Вважаю, що ми здатні віддати борги нашим захисникам, які у важку хвилину, ціною власного здоров'я та життя зберегли і продовжують захищати нашу державу», - наголосила Ірина Фріз.