портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Урядом ухвалено постанову щодо порядку використання коштів на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів

опубліковано 24 липня 2019 року 20:46

Сьогодні з доопрацюванням в триденний термін Урядом було ухвалено Постанову «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».  Про це повідомила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. Даним  документом вносяться зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів.

"Слід наголосити, що ми вносимо зміни до Порядку проведення конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою КМУ № 1049", - зазначила Міністр.

"Також важливим є те, що ухвалення дозволить нашій команді спільно з міжнародними партнерами якісно працювати над організацією ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму "Там, де ми - там Україна" що відбудеться 23 серпня, на День прапора України", - наголосила Ірина Фріз та додала, що до участі запрошені делегації ветеранів з Хорватії, США, Грузії, Британії, Ізраїлю, Канади.