портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Профільний комітет розглянув питання підтримки працевлаштування ветеранів та передачі клініки «Феофанія» до управління Мінветеранів

опубліковано 15 травня 2019 року 16:56

Прийнято рішення утворити при Комітеті у справах ветеранів та осіб з інвалідністю робочу групу з опрацювання питання державної підтримки працевлаштування учасників бойових дій та членів сімей загиблих. Відповідне рішення прийняли під час засідання Комітету.

Крім того Комітет запропонував передати Клінічну лікарню «Феофанія» Держаного управління справами до сфери управління Міністерства у справах ветеранів України.

З цією метою Комітетом розроблено проект Постанови Верховної Ради Про Звернення Верховної Ради України до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо передачі КЛ «Феофанія» до сфери управління Мінветеранів.

Перший заступник Міністра у справах ветеранів Григорій Галаган подякував членам Комітету за ініціативу щодо передачі лікарні та запевнив, що Міністерство готове ретельно вивчити цю пропозицію, проаналізувати фінансові витрати для утримання та представити їх після ухвалення відповідного рішення на законодавчому рівні.