портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Перший заступник Міністра у справах ветеранів Григорій Галаган взяв участь у «Форумі соціального підприємництва: ветеранський бізнес»

опубліковано 09 червня 2019 року 10:40

«На моє переконання, розвиток держави на даному складному етапі потребує системних змін. І саме соціальні проблеми в суспільстві під час війни стають гостро видимими та потребують системного втручання і вирішення», - зазначив Григорій Галаган під час «Форуму соціального підприємництва: ветеранський бізнес» і додав, що створення соціального підприємництва - один із шляхів задоволення потреб ветеранів.

За словами першого заступника Міністра у справах ветеранів, найкраща реабілітація – це хороша та цікава робота. І саме створення робочих місць, участь в проектах - це шляхи повернення ветерана до нормального життя в суспільстві. Тож завдання держави - створити умови для залучення до соціального бізнесу, а в подальшому - підтримки ветерана-підприємця.

«Важливою частиною цього процесу є зворотній зв’язок - ми повинні чути про потреби та пропозиції», - наголосив Григорій Галаган.

Слід зазначити, що Форум відбувся в рамках програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей, що реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада), CNEWA Canada та Карітас-Спес Україна.