портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

"Пам`ять про наших Героїв, які віддали найдорожче Україні — життя, потребує державного захисту", - Ірина Фріз

опубліковано 02 серпня 2019 року 12:54

Чергове паплюження пам'яті Героїв, які віддали життя за Україну, сталося в місті Новоград-Волинський, Житомирської області.  Злочинці розбили пам'ятники на могилах воїнів АТО на місцевій Алеї слави!

За даними правоохоронців, які працюють на місці злочину, вандали пошкодили 15 пам'ятників, п'ять з яких це місця поховання учасників АТО — Дмитра Герасимчука, Антона Мілька, Юрія Глухова, Василя Карпенка та Миколи Лісовського. Судячи з фото, пам'ятники били не просто ногами чи руками, а трощили кувалдами чи чимось важким. "Прикро, що такі події відбуваються у країні, де йде війна", - наголосила Міністр у справах ветеранів та звернула увагу, що вже діє закон за наругу або руйнування пам’ятника, спорудженого в пам’ять тих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, і за це введено кримінальну відповідальність.
 "Пам`ять про наших Героїв, які віддали найдорожче Україні — життя, потребує державного захисту! Сподіваюся, що вандалів буде знайдено та покарано, відповідно до Закону!"  - наголосила Ірина Фріз.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64821