портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олександр Терещенко: Я з великим ентузіазмом сприйняв проект «Голосуй! Ми прикриємо!»

опубліковано 14 березня 2019 року 20:01

«Я з великим ентузіазмом сприйняв проект «Голосуй! Ми прикриємо!». Так само й люди з мого оточення дуже відповідально відносяться до майбутнього вибору Президента. Навіть ті, хто був далеко від політики, зараз впевнились, що треба йти, треба відстоювати нашу країну, зокрема й шляхом голосування», - про це розказав заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, під час ефіру на телеканалі "Прямий".

Даний соціальний проект покликаний заохотити, мобілізувати населення прийти 31 березня на виборчі дільниці та зробити свій вибір. У відеороликах військовослужбовці закликають українців не нехтувати правом вибору майбутнього цілої країни, яку вони захищають на фронті.

Ветеран 79-ої аеромобільної бригади Олександр Терещенко, який воював в Донецькому аеропорту, а також й на його околицях, де як раз і були зняті мотиваційні відеоролики проекту, зізнався, що особисто він зрозумів важливість і цінність можливості робити свій власний вибір саме на війні.

«Я вперше відчув чому треба йти голосувати в 2014-ому році, коли сидів на броні БТРу, під час нашого рейду по тилах супротивника. Ми йшли через село з українським прапором. Нам назустріч виходили бабусі і хрестили, махали нам. Тоді я дійсно зрозумів, що зараз крім нас, нема іншого захисту в цих людей, нема Уряду, нема Президента і тоді з’явилось це відчуття великої відповідальності. Це стало жорсткою ілюстрацією, що стається тоді, коли ми вважаємо, що нас це не стосується. Думки, що то все політика, від нас нічого не залежить, байдуже піду на вибори чи ні зникають тоді коли приходить війна і тоді вже вона починає стосуватися кожного», - розказав Олександр Терещенко.