портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олександр Терещенко ознайомився з роботою національно–патріотичної військової молодіжної програми “Карпатський легіон”

опубліковано 26 липня 2019 року 10:27

Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко ознайомився з роботою національно–патріотичної військової молодіжної програми “Карпатський легіон”, що проходить у с. Луквиця, Богородчанського району, Івано – Франківської області.  За запрошенням голови громадської організації “Краєзнавчо – туристичний спортивний центр “Аркан стихій” Демчука Сергія, заступник Міністра ознайомився з роботою програми та поспілкувався з молоддю.

Олександр Терещенко відмітив високий рівень організації таборування та підкреслив: “Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це питання, яке має стати стратегічним у нашій державі. Саме залучення ветеранів російсько-української війни, які власним прикладом довели свою відданість Україні   – запорука виведення його на якісно новий рівень».

Окремо відбулася робоча зустріч заступника Міністра з міським головою Івано – Франківська Русланом Марцінківом. Разом із представниками Ради ветеранів та Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів Тарасом Шпуком та Качаком Юрієм обговорили форми співпраці органів місцевого самоврядування з місцевими ветеранськими організаціями, в тому числі щодо сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, а також підтримку даного напрямку з боку місцевої влади.

Слід зазначити, що в таборуванні  беруть участь 130 учасників, від 8 до 40 років, з усіх куточків України, в тому числі учасники бойових дій.