портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мистецький арсенал запрошує учасників бойових дій відвідати літні заходи

опубліковано 10 червня 2019 року 14:08

Вони підготували понад 50 подій на вуличній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Як запевняє, Мистецький арсенал, їх «Плани на літо» створюють ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим вони прагнуть вплинути на якість щоденного життя у місті. Для тих, хто залишається на літо у великому місті, це нагадування про можливість живого спілкування поза офісом та соціальними мережами – разом з друзями, з літературою, кіно та хорошою музикою у фантастичному місці.

Учасникам бойових дій вхід безкоштовний, за умови наявності дійсного посвідчення УБД.

При бажанні відвідати події організованою групою від 5-7 осіб, прохання попередньо повідомити про це, написавши листа на адресу

visitors@artarsenal.gov.ua

РОЗКЛАД ПОДІЙ:

Подорожі за горизонт — документальне кіно по середах про світ за горизонтом наших уявлень про нього. Спільно із фестивалем Docudays UA.

Літо – час подорожей і відкриттів. To travel is to live – говорять постери туристичних агентств. У сучасному суспільстві популярна ідея, що занурення у нові культурні контексти є вагомою частиною розвитку людини, маркером широти її поглядів і соціального успіху. Проте чи кожна подорож здатна розширити горизонти нашої картини світу і поглибити уявлення про себе? Як навчитися бачити унікальність інших між власними очікуваннями і проекціями? І чи обов’язково для цього пересуватися у просторі?

«Подорожі за горизонт» – спільний проект Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA.6 показів під відкритим небом про світ за горизонтом наших уявлень про нього. 

Серію подій ми розпочали кінопоказом фільму «Дар», реж. Робін МакКенна (Канада, 2018) - 5 червня. Перед фільмом художник Олексій Сай, чия робота Sorry брала участь на фестивалі Burning Man у американській пустелі Блек-Рок та співзасновник ГО «Спільнота Бернерів України», що об'єднує прихильників фестивалю Burning Man Олексій Новіков ділились своїми враженнями про фестиваль.

19 червня, 21:00 — «Прогулянка по воді», реж. Андрей Паунов (Італія, США, Німеччина, ОАЕ, 2018)

3 липня, 21:00 — «Хороший листоноша», реж. Тоніслав Хрістов (Фінляндія, Болгарія, 2016)

17 липня, 21:00 — «Парування», реж. Ліна Марія Маннгаймер (Швеція, 2019)

31 липня, 21:00 — «Божественні», реж. Роман Бордун (Україна, 2019)

14 серпня, 21:00 — «Голоси моря», реж. Кім Гопкінс (Велика Британія, 2018)

Звуки і образи — біографічні фільми по середах про яскраві феномени зі світу високої моди і музичної індустрії. Спільно із KyivMusicFilm.

12 червня, 21:00 — «Matangi/Maya/M.I.A.», реж. Стів Ловерідж (Велика Британія, США, 2018)

26 червня, 21:00 — «Вествуд: панк, ікона, активістка», реж. Лорна Такер (Велика Британія, 2018)

10 липня, 21:00 — My Generation, реж. Девід Бетті (Велика Британія, 2018)

24 липня, 21:00 — «Антоніо Лопес: Секс, Мода, Диско», реж. Джеймс Крамп (США, 2017)

7 серпня, 21:00 — «МакКвін», реж. Айан Бонхот‎, ‎Пітер Еттедгі (Велика Британія, 2018)

21 серпня, 21:00 — «Баскія: Вибух реальності», реж. Сара Драйвер (США, 2018)

Поезія буднів — поетично-музичні перформанси по четвергах, що допоможуть помітити красу простих щоденних досвідів. Спільно із Літературною лабораторією Мистецького арсеналу. 

Події об’єднають різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. Поезія і музика уявляються інструментами, що допомагають помітити красу простих щоденних досвідів мешканців міста. Спільний проект із Літературною лабораторією Мистецького арсеналу.

Програму поетично-музичних перформансів відкрили дві унікальні колаборації електронних музиканток і культових поетів. Вперше свої експерименти із межами

виразності слів і звуків об’єднали Настя Воган і Павло Коробчук, Ніка Зенова і Мирослав Лаюк 6 червня. 

20 червня, 20:00 — «Пам'яті однієї ріки», Оксана Куценко + фольк-гурт «Дивина»

4 липня, 20:00 — Олена Гусейнова і «Супергерої»

18 липня, 20:00 — Артем Каніщев (Diser Tape) + Ірина Цілик

1 серпня, 20:00 — Мелінда Надь Абоні & Jurczok 1001 (Швейцарія)

Музика знадвору — електронні та акустичні концерти по суботах, що проведуть із літнього двору Мистецького арсеналу в далекі світи власних фантазій і відчуттів.

15 червня о 20:00 — МАЛО & Oy Sound System. Мало – це акустичний проект київського виконавця і автора пісень Максима Рубана, що називають одним із головних відкриттів української інді-музики останніх років. Музика «Мало» поєднує в собі традиції  американського інді-фолку, французького шансону та українського міського романсу. Це пісні як вони є. Тільки голос і гітара. OY Sound System — гурт, що поєднує електронного музиканта Тараса Галаневича і вокалістку Вікторію Родько. OYSS славиться вмінням створювати на сцені дійство, що поєднує непоєднуване — тріп-хоп, етно, психоделіку, реггі, реп, електроніку з комічно-іронічно-трагічними текстами про секонд-хенд базари і світовий мир.

6 липня, 20:00 — Ptakh_Jung, visuals by Reinish

20 липня, 20:00 — Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly Faye

27 липня, 20:00 — JAAA! (Польща)

3 серпня, 20:00 — KIDS N CATS (Австрія)

10 серпня, 20:00 — Zapaska & Женя і Катя

7 вересня, 19:00 — ZAVOLOKA (Україна, Австрія)

Сієста в Арсеналі — денні вечірки біля фонтану під кураторством незалежних музичних медіа та ініціатив 20ftRadio, TIGHT magazine, Comma, СЛУХ, Womens Sound, Jammy Music Hacker Day.

Пообідній відпочинок літньої неділі у дворі Мистецького арсеналу під вибірки музики від незалежних музичних медіа та ініціатив. Щоб почитати біля фонтану куплені на Книжковому новинки. Щоб обговорити виставки за склянкою лимонаду. Щоб подрімати в гамаку після суботньої вечірки. Щоб потанцювати вдень, бо пропустили нічну вечірку. Щоб провести вихідний день літа в колі близьких людей в затишній атмосфері.

16 червня, 17:00 — Comma.com.ua

30 червня, 17:00 — Шоукейс від СЛУХ до Дня молоді

7 липня, 17:00 — TIGHT magazine

21 липня, 17:00 — 20ftRadio

4 серпня, 16:00 — Jammy Music Hacker Day

11 серпня, 17:00 — 20ftRadio & Womens Sound

Спеціальні кінопокази

7 липня, 21:00 — «Заповідник Асканія», реж. Андрій Литвиненко (Україна, 2019) 

ТІЗЕР https://www.youtube.com/watch?v=af29YJanfds

4 серпня, 21:00 — «Портрет на тлі гір», реж. Максим Руденко (Україна, 2019)

https://www.youtube.com/watch?v=c4T8XgtXeBo

Плани на літо у Мистецькому арсеналі на Facebook

У програмі можливі зміни. Точна інформація на сайті Мистецького арсеналу.