портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінветеранів чекає майбутніх членів конкурсної комісії з розгляду проектів

опубліковано 08 листопада 2019 року 16:05

Нагадуємо, що Мінветеранів чекає майбутніх членів конкурсної комісії з розгляду загальнодержавних програм/проектів/заходів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Відверто – робота важкенька та вкрай відповідальна. Адже доведеться розглядати різноманітні проекти, оцінювати їхню якість, потрібність суспільству, корисність та цікавість (і ще купа критеріїв).

Та разом з тим, це цікава і дуже корисна робота. Адже в результаті ви зможете допомогти найкращим задумам втілитись в життя.

Тож, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України до 14 листопада 2019 року приймає від центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та наукових установ, засобів масової інформації пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з розгляду загальнодержавних програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році в друкованому та електронному вигляді (на електронну скриньку dsiv@ukr.net з позначкою «Конкурсна комісія»).

Оголошення про початок формування складу комісії розміщується тут