портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр у справах ветеранів відвідала виставку «Миколаївці на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України»

опубліковано 09 лютого 2019 року 20:34

Ірина Фріз оглянула виставку під час своєї робочої поїздки в Миколаїв. 

Виставку було відкрито 24 травня у Миколаївському краєзнавчому музеї "Старофлотські Казарми". Вона присвячена історичним подіям у нашій державі, починаючи з Революції Гідності, яка стала початком нового етапу боротьби за Незалежність нашої держави, та війні на Сході України.

Основу експозиції складають особисті речі військовослужбовців, трофеї із зони проведення Операції Об‘єднаних Сил, документи та нагороди учасників війни. В експозиції відображені військові частини миколаївського гарнізону, які й зараз беруть участь в ООС та захищають Незалежність нашої держави.


«Маю зазначити, що експозиція вражає і сповнює гордістю за наших захисників. Завдяки Ользі Малярчук та Нелі Яровенко, пам'ять про героїзм наших воїнів залишиться назавжди в серцях відвідувачів. Впевнена, що ця зала має бути інтегрованою у регіональну програму військово-патріотичного виховання молоді», - зазначила Ірина Фріз.