портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Історії успіху ветеранів-підприємців стали частиною обговорень про перспективи розвитку нової економіки не лише на державному, а й світовому рівні

опубліковано 08 листопада 2019 року 08:50

Підприємницький потенціал ветеранів АТО/ООС обговорили на Міжнародній конференції «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях», яка відбулась у стінах Запорізького Національного університету (ЗНУ).

 Учасники конференції ознайомились з результатами вступної компанії ветеранів до закладів вищої освіти регіону, їх можливостями щодо започаткування власної справи та історіями успіху «ветеранських» бізнесів. Відзначалося що за останні 2 роки, завдяки співпраці територіальних представництв Мінветеранів та ЗНУ більше 30 ветеранів АТО/ООС скористалися правом на здобуття безоплатної вищої освіти, а також був проведений спеціальний конкурс «ветеранських» бізнес-планів. 

Зокрема, учасників вразила історія про добровольця АТО, випускника бізнес-інкубатора ЗНУ Іллі Волошина, який на початку 2019 року успішно започаткував власний бізнес – підприємство з вирощування зелені на гідропоніці.

Важливо зазначити, що присутні на заході представники інвестиційних компаній висловили зацікавленість у підтримці саме ветеранських старт-апів.