портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

14 квітня 2014 року, рівно 5 років тому, офіційно розпочалась АТО

опубліковано 14 квітня 2019 року 11:17

Антитерористична операція стала відповіддю на вбивство та поранення українських воїнів, погрози та знущання з мирного проукраїнського населення, захоплення будівель місцевих адміністрацій Слов’янська, Краматорська та Дружківки, відділів поліції, захаращення вулиць українських міст барикадами та озброєними бойовиками, які цинічно тицяючи дулами автоматів, вимагали незгодних громадян «відійти за парєбрік», на вивішування російських триколорів та ДНРівських ганчірок, замість українських прапорів в наших містах.

5 років тому українські воїни стали на захист територіальної цілісності України, ще до кінця не усвідомлюючи, що АТО - це лише початок, що озброєні сепаратисти то лише фасад, за яким російські війська вже почали справжню війну проти нашої країни, яка триває досі.

"Боротьба із ворогом триває і досі. У цьому бою із підступним ворогом ми втратили багатьох гідних синів та дочок України як серед цивільного населення, так і серед військовослужбовців. Ми завжди будемо шанувати пам'ять полеглих героїв. Так само завжди ми будемо вдячні тим, хто нас захищав і повернувся з війни - нашим ветеранам", - додала Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.