портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Обрання Громадської ради при міністерстві у справах ветеранів України

опубліковано 17 грудня 2020 року 15:50

Міністерство у справах ветеранів України з метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, налагодження ефективної взаємодії Мінветеранів з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю за його діяльністю, врахування думки громадськості при формуванні й реалізації державної політики оголошує прийом документів для формування нового складу громадської ради при Мінветеранів. Документи приймаються з 15 січня 2021 року по 8 лютого 2021р на сайті Мінветеранів  https://gromrada.mva.gov.ua 

Формування нового складу Громадської ради відбуватиметься шляхом рейтингового електронного голосування з 12:00 9 березня до 12:00 12 березня 2021 р. на офіційному вебсайті Мінветеранів – https://gromrada.mva.gov.uaЗа результатами голосування 35 кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів будуть включені до нового складу Громадської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства подавати кандидатури до нового складу громадської ради при Мінветеранів.

 Подача документів кандидатами для участі в рейтинговому електронному голосуванні:

Для участі в рейтинговому електронному голосуванні необхідно подати до ініціативної групи:

заяву, складену у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/wjRhtlo ).

До заяви обов’язково додаються:

рішення, про делегування для участі в рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; (рішення приймається у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства). (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/djRhoJQ )

заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”; (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/MjRhdy7 )

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності); (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/TjRhgAz )

відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом останніх шести місяців; (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/9jRhlyY )

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону, код доступу до статуту в ЄДР; (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/xjRhxS3 )

мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу Громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді; (Посилання приклад заповнення https://cutt.ly/KjRhbx4 )

фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності). (Рекомендовано кольорове фото в електронній формі розміром не менше 300х300 точок).

За бажання делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Документи подаються в електронній формі (скан-копії в PDF) через форму на сайті Міністерства у справах ветеранів України ( https://gromrada.mva.gov.ua ) з 15 січня 2021 р. по 8 лютого 2021 р. Заява може подаватись в електронній формі з накладанням електронного підпису або поштою в паперовому вигляді з особистим підписом (за адресою: 01001, м. Київ, провул. Музейний, 12, Міністерство у справах ветеранів України з поміткою «для ініціативної групи»). Інші документи надсилаються тільки в електронній формі. (Підписати документ електронним підписом можна за посиланням https://ca.diia.gov.ua )

Відповідальні особи за прийом документів — Гайова Альона Василівна та Стус Даніїл Олександрович.

Надання консультацій з питань подачі документів за електронною поштою dsiv@ mva.gov.ua та за тел. (044)281-08-44 щоденно, крім суботи та неділі з 9.00 до 15.00 (перерва з 12.00 до 13.00).

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови представнику інституту громадянського суспільства визначаються згідно з Положенням про Громадську раду при Міністерстві у справах ветеранів України. У разі виявлення невідповідності документів (відомостей), поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам встановленим Положенням про Громадську раду при Міністерстві у справах ветеранів України (ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/zhNZRsk ), ініціативна група не пізніше ніж за 15 календарних днів до проведення рейтингового електронного голосування надсилає на електронну пошту інформацію про таку невідповідність інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо усунення виявлених недоліків протягом п’яти календарних днів.

Вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів

Вимоги до інституту громадянського суспільства

 • Інститути громадянського суспільства, а саме: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової, які зареєстровані в установленому порядку та не перебуває у процесі припинення.
 • Інститути громадянського суспільства не менше шести місяців до дати оприлюднення цього повідомлення провадять свою діяльність, реалізують свої проекти у сфері, пов’язаній з діяльністю Мінветеранів, що підтверджується інформацією про результати діяльності інституту громадянського суспільства, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання.
 • Під провадженням інститутом громадянського суспільства діяльності у сфері, що пов’язана з діяльністю Міністерства, розуміється проведення інститутом громадянського суспільства заходів, досліджень, надання послуг, реалізація проектів тощо з питань, пов’язаних з визначеною законодавством сферою діяльності Міністерства. Сфера діяльності та завдання Мінветеранів визначені Положенням про Міністерство у справах ветеранів України (ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/ChNZXSx ).

Вимоги до кандидатів:

 • кандидатами можуть бути фахівці у сфері діяльності Мінветеранів, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців до дати оприлюднення Міністерством повідомлення про формування складу громадської ради.
 • не можуть бути обрані особи, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Відомості про склад Ініціативної групи

Гайова Альона Василівна, Гречуха Антон Володимирович, Кашпуровський Юрій Павлович, Кузьменко Віталій Миколайович, Пальоха Віталіна Василівна, Стус Даніїл Олександрович, Татаркін Костянтин Олегович, Фльонц Володимир Вікторович.

Детальніша інформація про склад ініціативної групи за посиланням https://cutt.ly/BhNZ2Bi

Протокол ініціативної групи

Питання й відповіді щодо обрання Громадської ради

Наказ № 235 вiд 16.12.2020 про утворення ініціативної групи

Наказ № 235 вiд 16.12.2020 про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формуванння складу Громадської ради при Мінветеранів pdf

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux