портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз взяла участь у радіопрограмі "Час відповідати"

опубліковано 01 лютого 2019 року о 22:00

"Після того як на 30% Міністерство у справах ветеранів буде сформовано (я розраховую, що це буде десь червень), ми вже не лише де-юре, а й де-факто будемо працювати на повну потужність. Ми розраховуємо, що до кінця лютого відомство знайде державного секретаря, який затвердить чисельність і структуру робочого штату.", - повідомила вона в ефірі Радіо НВ.

Також Міністр повідомила про необхідність розробки державної програми по веденню "психологічних профілів" українських військовослужбовців.

"Я можу говорити про необхідність створення міжвідомчої групи за участю Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства ветеранів, яка б зайнялася розробкою комплексної державної програми, що передбачала б, по-перше, психологічний профіль військовослужбовця, який починає вестися на кожного військовослужбовця, який починає служити", - сказала Фріз.

На думку міністра у справах ветеранів, такий профіль може заповнюватися приблизно кожні шість місяців після відповідного психологічного тестування або бесіди з психологом.

"Коли в нього спливає контракт, або коли він звільняється, його дані передаються в Міністерство ветеранів. Якщо він учасник бойових дій, то ми маємо чітку картину його психологічного стану; ми бачимо, де, в який спосіб або через що він мав певні зрушення в психологічному, емоційному стані, і які саме програми з реабілітації вже йому потрібно пропонувати", - зазначила Фріз.

Вона додала, що в даний час в українській армії не вистачає військових психологів - в середньому один фахівець на 300 військовослужбовців.

Відео з Новое Время