Recruitment of personnel

Шановний друже!
Якщо Ви креативні, ініціативні та бажаєте долучитися до дружньої команди Мінветеранів, пропонуємо заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ezzlGLzyW8v34moxDUkO4-dlPmXN6EiA85R7nvDkPwQ/viewform?edit_requested=true

Передусім ми шукаємо інформацію про наших можливих кандидатів саме серед тих, хто подав такі дані. Так що, якщо Ви ще не заповнили зазначену анкету, не зволікайте. Можливо, ми чекаємо саме на Вас!
Долучайтеся!


* * *

20 травня 2022 року набрав чинності Закон України від 12 травня 2022 року № 2259 «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» (далі — Закон № 2259), яким внесено зміни до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”. Зазначеними змінами, зокрема, врегульовано питання призначення на посади державної служби громадян України в період дії воєнного стану без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом.

У період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби без конкурсного відбору згідно з вимогами законодавства.